Go to the contentGo to the menu
RAT KRU & WIELKIE OTWARCIE KLUBU STODOŁA!
WSTĘP BEZPŁATNY

RAT KRU & WIELKIE OTWARCIE KLUBU STODOŁA!

12 June 2020, Friday, Klub Stodoła

Date

12 June 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Odkryj letnie oblicze Klubu Stodoła! Wielkie otwarcie & koncert RAT KRU już w ten piątek! 

Wielkie otwarcie letniej odsłony Klubu Stodoła odbędzie się już w najbliższy piątek (12 czerwca) o godz. 16:00! Na wszystkich gości czekać będzie nowe pyszne menu, orzeźwiające drinki i napoje oraz aż trzy zróżnicowane strefy pełne muzyki i chilloutu. Piątkowe otwarcie Stodoły uświetni koncert RAT KRU! 

Warszawska Stodoła już w najbliższy piątek (12 czerwca, godz. 16:00) ponownie otworzy swoje drzwi dla miłośników muzyki i dobrej zabawy! Przez całe lato Klub będzie czynny od poniedziałku do niedzieli, pełniąc funkcję pubu, oferującego napoje i  ciepłe przekąski. Do dyspozycji gości zostaną udostępnione trzy przestrzenie - kameralny Backstage Bar, tropikalne i imprezowe Patio oraz Strefa Akustik, w której nie zabraknie elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów Kultu. W ramach hasła „Odkryj letnie oblicze Stodoły” w Klubie regularnie odbywać się będą wydarzenia kulturalne, w tym m.in. koncerty, muzyka na żywo, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz pokazy filmów. Szczegółowy harmonogram najbliższych wydarzeń będzie regularnie aktualizowany na stronie internetowej oraz w profilach społecznościowych Stodoły. 

Gwiazdą piątkowej imprezy inaugurującej letni sezon w Klubie Stodoła będzie RAT KRU, poznańskie duo muzyczne, założone w 2016 roku przez Witolda Skrzypczaka (Rat One) i Pawła Horbowego (Papa Musta), tworzący muzykę techno-rap, odwołując się do brzmień muzyki klubowej lat 90-tych. We wcześniejszym okresie swojej działalności tworzyli także dub/hip-hop/elektronikę. Duet zdobył rozpoznawalność dzięki singlowi „Hordo” w 2018 roku i wykorzystaniu wizerunku szczura, podkreślającego ich rodowód undergroundowy. Odważnie balansują na granicy sztuki i kiczu, nigdy jej jednak nie przekraczając. Rat One prezentuje energetyczne bity, a Papa Musta opisuje fragmenty rzeczywistości w pobudzających wyobraźnię tekstach. W latach 2017/2018 dopracowali utwory i ruszyli w trasę. W roku 2019 zagrali dziesiątki koncertów w całym kraju - między innymi: Enea Spring Break, Tauron Nowa Muzyka, Fest Festival i wiele innych. W 2019 podczas Naturalnie Mazury Festiwal zdobyli główną nagrodę w konkursie inicjatywy My Name is New. 28 lutego nakładem wytwórni Kayax ukazał się debiutancki album RAT KRU - „Rok Szczura”. 

 

W trosce o bezpieczeństwo Gości oraz w oparciu o bieżące normy prawne, Klub Stodoła zadba o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. W związku z limitem gości przebywających w poszczególnych częściach obiektu, wszystkim zainteresowanym wyborem dogodnego miejsca, polecamy wcześniejsze przyjście do Klubu. 

 

► WIELKIE OTWARCIE KLUBU STODOŁA

 12 CZERWCA 2020, GODZ. 16:00, ul. Batorego 10 

Gwiazda wieczoru: RAT KRU (SCENA PLENEROWA)

WSTĘP BEZPŁATNY & DRINK POWITALNY 

ZAPRASZAMY! 

 

Date

12 June 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388