Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ROAN + support ORDALIA (K.Mechanik)

ROAN + support ORDALIA (K.Mechanik)

16 listopada 2012, piątek, , Duża Scena

Data

16 listopada 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik

Artyści na koncercie

ROAN

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

16.11.2012 wystąpi w Klubie Mechanik zespół ROAN przy supporcie kapeli ORDALIA!

otwarcie: 19.30 start: 20.30

bilety: 15/20

Bilety są w sprzedaży w Klubie Mechanik (Narbutta 87), kasie Klubu Stodoła (Batorego 10) i w bileterii TicketClub (Bracka 25).

Zapraszamy!

ROAN powstał w 1991 roku i już w pierwszych latach działalności na trwałe wpisał się w świadomość sympatyków muzyki rockowej w Polsce, a także za jej granicami. Zespół zadebiutował w 1991 roku na Festiwalu w Jarocinie, którego został laureatem. W 1996 roku ROAN nagrał jeden ze swoich największych przebojów z gościnnym udziałem Andrzeja Piasecznego oraz Nazara pt.: „Ten zimowy czas”. Kolejny singiel „Majkrofon” zakwalifikował się do Konkursu Premier w Opolu zdobywając doskonałe recenzje.

Od sześciu lat ROAN odnosi spektakularny sukces w Chinach (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RrLYIr9wwYM ), aktualnie Grupa przygotowuje się do siódmej trasy koncertowej, jak i wydania w tym kraju płyty. Zespół zagrał również ponad 1000 koncertów w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Francji, Włoszech, był gościem niemieckiego Open Air w Wacken, ale nie zapomina o swoich polskich fanach. W 2009 roku z przebojem „Podnieś głowę” zakwalifikował się do konkursu „Polski Hit Lata” Sopot Hit Festival (TVP1), a rok później z utworem „Letni udar” zaprezentował się podczas Bydgoszcz Hit Festival (TVP2). Muzycy angażują się również w działalność społeczną. Jako pierwsi w 1992 roku wzięli udział w I Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2009 roku zagrali 14 koncertów w ramach akcji charytatywnej „Narkotyki na Śmietniki”, obecnie honorowo wspierają Kampanię MUSIC FOR LIFE.

W październiku br. odbyła się premiera najnowszego singla pt.: "Zanim minie czas"  

Strona Zespołu ROAN: www.roanband.pl Fan Page: www.facebook.com/RoanBand

Skład Zespołu: Zbyszek Man/wokal, gitara Andrzej Man/bas Tomasz Pacanowski/gitara Grzegorz Daroń/perkusja

ORDALIA powstała zimą 2011 roku z powodu nadmiaru czasu pewnego scenografa. :) Jego niespożyta energia twórcza przelała się na muzyków, była inspiracją do powstawania utworów i w pewien sposób wpłynęła na specyfikę zespołu. Oryginalne połączenie ostrych gitarowych riffów z lirycznym, ale mocnym tekstem, to wizytówka Zespołu. Chłopcy długo poszukiwali idealnego brzmienia aż wreszcie stwierdzili, że "lepiej nie będzie" i zaczęli przygotowania do nagrania debiutanckiej płyty. Skład zespołu: Janusz Kruciński - wokal Paweł Stankiewicz - gitara Piotr Aleksandrowicz - gitara Paweł Bomert - gitara basowa Michał Żeńca - perkusja Piotr Banaszek - klawisze

INFORMACJE O KAMPANII MUSIC FOR LIFE : Kampania społeczna MUSIC FOR LIFE - Słuchaj!, Klikaj!, Pomagaj! Jeśli chcesz pomóc GŁOSUJ! Wyślij SMS o treści MFL na numer 72069 Kampania MUSIC FOR LIFE powstała z myślą o wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą pomagać. Poprzez specjalnie stworzoną platformę internetową musicforlife.pl możesz oddać swój głos na ulubiony utwór i jednocześnie jednym kliknięciem pomóc dzieciom z problemami układu słuchu z Centrum Zdrowia Dziecka. Artysta, którego utwór zbierze od internautów największą ilość głosów otrzyma 20 000 zł. Kampanię honorowo wspierają artyści polskiej sceny muzycznej, wśród nich m.in.: Maryla Rodowicz, Halinka Mlynkova, Mietek Szcześniak, Lora Szafran, Zespół ROAN, Michał Urbaniak, Paweł i Łukasz Golec, a ambasadorami MUSIC FOR LIFE są: Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska i Piotr Kupicha.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE MUSIC FOR LIFE: 18 października zakończyliśmy nabór do I edycji konkursu MUSIC FOR LIFE! Głosowanie potrwa do 17 grudnia a oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 18 grudnia br. Wszystkich wykonawców chętnych do udziału w II edycji konkursu zapraszamy do nadsyłania swojego zgłoszenia, w skład którego wchodzi: bio wykonawcy, zdjęcie, utwory (od 1 do 3).

Inicjatorem i organizatorem kampanii jest Fundacja ORIMARI Marzenny Szustkowskiej.

KLUB MECHANIK ul. Narbutta 87, 02-525 Warszawa (obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)

http://www.musicforlife.pl

http://www.facebook.com/klubmechanik

https://www.facebook.com/events/169795526495136/

Data

16 listopada 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik

Artyści na koncercie

ROAN

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31