Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
SPRING BEATS: MaRina, Dj Matush, Dj Mike M, Sound Rebellion

SPRING BEATS: MaRina, Dj Matush, Dj Mike M, Sound Rebellion

23 marca 2012, piątek, , Duża Scena

Data

23 marca 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

SSPW
Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Spring BEATS to wiosenna impreza organizowana przez Samorządy Studentów Politechniki Warszawskiej i Akademii Pedagogiki Specjalnej.

MaRina
Nowa diva polskiej sceny klubowej. Wraz z zespołem (gitara elektryczna, perkusja, DJ, klawisze) zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty HardBeat, pokazując tym samym czym jest mieszanka popu z dubstepowym basem na najwyższym poziomie. Pierwszym singlem promującym płytę był utwór „Electric Bass”. Wzbogaceniem koncertu będą przygotowane do każdego utworu wizualizacje oraz efekty pirotechniczne.

UWAGA: Występ MaRiny będzie transmitowany live na www.orange.pl a następnie emitowany jeszcze przez 6 tygodni!

DJ Matush
Weteran polskiej sceny klubowej i jeden z najbardziej zapracowanych DJów w Polsce. Miejsca, w których można go usłyszeć: Instytut Energetyki, Go Play!, Water Festival, Audio River, Sunrise, Nature One, Love Parade i już niebawem na imprezie Spring BEATS.

DJ Mike M
Dobrze nam znany DJ, który zmixuje największe i najnowsze hity pop, disco i lat 80'. Rezydent Hybryd, często i z powodzeniem gra na studenckich imprezach takich jak: Shake IT!, Ostatki, Połowinki. Dobrze wie jak rozkręcić klubową imprezę.

Sound Rebellion
Dwóch gości z zajawką, którzy świetnie bawią się tym, co robią. Mimo sukcesów, nieustannie stawiają na rozwój, nie straszne im huragany i inne przeszkody, dlatego zaliczają same plusy. Grali już w większości warszawskich klubów.

Dodatkowe atrakcje:

Students DJ Competition - Po raz pierwszy w Warszawie, akademicki turniej DJ-ski. Na jednej konsoli zaprezentują się najlepsi DJe studiujący na warszawskich uczelniach. Walka będzie się toczyć o tytuł Najlepszego Akademickiego DJa 2012 oraz specjalna nagrodę.

Wizualizacje - Na scenie postawiony zostanie ogromny (36m2) ekran LED, na którym wyświetlane będą wizualizacje. Podczas koncertu MaRiny- specjalnie przygotowane do jej utworów, natomiast podczas występów Djów- tworzone na żywo przez studencki zespół VJski.

Konkursy - Dzięki wielu partnerom i patronom medialnym organizatorzy pozyskali mnóstwo gadżetów, kuponów i zaproszeń, które zostaną rozdane uczestnikom w wielu konkursach.

Więcej informacji: http://www.facebook.com/SpringBeatsParty

sprzedaż:
Biuro Samorządu Studentów PW (Warszawa Pl. Politechniki 1 p. 165 www.sspw.pl )
Biuro Samorządu Studentów APS (Warszawa ul. Szczęśliwicka 40 http://www.samorzad.aps.edu.pl )

Data

23 marca 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

SSPW
Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31