Go to the contentGo to the menu
SPRING BEATS: MaRina, Dj Matush, Dj Mike M, Sound Rebellion

SPRING BEATS: MaRina, Dj Matush, Dj Mike M, Sound Rebellion

23 march 2012, friday, , Duża Scena

Date

23 march 2012

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

SSPW
Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Spring BEATS to wiosenna impreza organizowana przez Samorządy Studentów Politechniki Warszawskiej i Akademii Pedagogiki Specjalnej.

MaRina
Nowa diva polskiej sceny klubowej. Wraz z zespołem (gitara elektryczna, perkusja, DJ, klawisze) zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty HardBeat, pokazując tym samym czym jest mieszanka popu z dubstepowym basem na najwyższym poziomie. Pierwszym singlem promującym płytę był utwór „Electric Bass”. Wzbogaceniem koncertu będą przygotowane do każdego utworu wizualizacje oraz efekty pirotechniczne.

UWAGA: Występ MaRiny będzie transmitowany live na www.orange.pl a następnie emitowany jeszcze przez 6 tygodni!

DJ Matush
Weteran polskiej sceny klubowej i jeden z najbardziej zapracowanych DJów w Polsce. Miejsca, w których można go usłyszeć: Instytut Energetyki, Go Play!, Water Festival, Audio River, Sunrise, Nature One, Love Parade i już niebawem na imprezie Spring BEATS.

DJ Mike M
Dobrze nam znany DJ, który zmixuje największe i najnowsze hity pop, disco i lat 80'. Rezydent Hybryd, często i z powodzeniem gra na studenckich imprezach takich jak: Shake IT!, Ostatki, Połowinki. Dobrze wie jak rozkręcić klubową imprezę.

Sound Rebellion
Dwóch gości z zajawką, którzy świetnie bawią się tym, co robią. Mimo sukcesów, nieustannie stawiają na rozwój, nie straszne im huragany i inne przeszkody, dlatego zaliczają same plusy. Grali już w większości warszawskich klubów.

Dodatkowe atrakcje:

Students DJ Competition - Po raz pierwszy w Warszawie, akademicki turniej DJ-ski. Na jednej konsoli zaprezentują się najlepsi DJe studiujący na warszawskich uczelniach. Walka będzie się toczyć o tytuł Najlepszego Akademickiego DJa 2012 oraz specjalna nagrodę.

Wizualizacje - Na scenie postawiony zostanie ogromny (36m2) ekran LED, na którym wyświetlane będą wizualizacje. Podczas koncertu MaRiny- specjalnie przygotowane do jej utworów, natomiast podczas występów Djów- tworzone na żywo przez studencki zespół VJski.

Konkursy - Dzięki wielu partnerom i patronom medialnym organizatorzy pozyskali mnóstwo gadżetów, kuponów i zaproszeń, które zostaną rozdane uczestnikom w wielu konkursach.

Więcej informacji: http://www.facebook.com/SpringBeatsParty

sprzedaż:
Biuro Samorządu Studentów PW (Warszawa Pl. Politechniki 1 p. 165 www.sspw.pl )
Biuro Samorządu Studentów APS (Warszawa ul. Szczęśliwicka 40 http://www.samorzad.aps.edu.pl )

Date

23 march 2012, 00:00

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

SSPW
Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31