Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Syntetic (Człowiek Widmo)

Syntetic (Człowiek Widmo)

21 maja 2011, sobota, , Duża Scena

Data

21 maja 2011

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Syntetic

Gatunek

Dance & Techno
Klubowa & Nowe Brzmienia
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Syntetic (Człowiek Widmo)

Klub Mechanik (Narbutta 87)

Przedsprzedaż: Klub Stodoła (Batorego 10), Klub Mechanik (Narbutta 87)

U zarania dziejów, nim narodziły się jakiekolwiek systemy planetarne, powstały układy pierwotne - pozagalaktyczne siedliska niepojmowalnych dla nas form istnienia i ekspresji. By do nich wkroczyć należało przejść to, co nieprzekraczalne - wrota nadpercepcji. Tak jak granice czarnej dziury wyznacza horyzont zdarzeń, tak wejścia do pierwotnego układu broni linia wrażliwości.

Nikt nigdy nie zdołał wejść ani wyjść z pierwotnego układu. Tylko On. Miszcz Pawarotti. Legendarny Człowiek Widmo. The Syntetic.

W A.D. 2001 objawił się wybranym po raz pierwszy poprzez rewolucjonizującą pojęcie muzyki płytę „Człowiek Widmo”, która w momencie swego powstania stała się kultową. Rozprzestrzeniająca się podziemnymi kanałami forma szybko stała się rarytasem na podwórkowym rynku kaset, a przeciek do internetu zapewnił jej nieśmiertelność. Zjawisko przyciągało rzesze zafascynowanych fanów na niezapomniane koncerty. Miszcz porwał za sobą wszystkich tych, którzy nie godzą się ze sztywnymi ramami naszego świata. Wymykają się jego logice, rutynie i schematom myślenia. The Syntetic stał się wyznaniem wiary.

Po długich miesiącach hibernacji w kokonie jaja, kosmicznej podróży do układu pierwotnego The Syntetic powrócił jako nowa forma istnienia. Jeden stało się dwa. Stał się Syntetic, by objawić zupełnie nowe, demolujące ludzkie sposoby percepcji „Tchnienie mocy”.

Data

21 maja 2011, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Syntetic

Gatunek

Dance & Techno
Klubowa & Nowe Brzmienia
Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31