Go to the contentGo to the menu
Syntetic (Człowiek Widmo)

Syntetic (Człowiek Widmo)

21 May 2011, Saturday, , Duża Scena

Date

21 May 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik
Klub Stodoła

Artists

Syntetic

Genres

Club & New Sounds
Dance & Techno
Rock & Pop

Syntetic (Człowiek Widmo)

Klub Mechanik (Narbutta 87)

Przedsprzedaż: Klub Stodoła (Batorego 10), Klub Mechanik (Narbutta 87)

U zarania dziejów, nim narodziły się jakiekolwiek systemy planetarne, powstały układy pierwotne - pozagalaktyczne siedliska niepojmowalnych dla nas form istnienia i ekspresji. By do nich wkroczyć należało przejść to, co nieprzekraczalne - wrota nadpercepcji. Tak jak granice czarnej dziury wyznacza horyzont zdarzeń, tak wejścia do pierwotnego układu broni linia wrażliwości.

Nikt nigdy nie zdołał wejść ani wyjść z pierwotnego układu. Tylko On. Miszcz Pawarotti. Legendarny Człowiek Widmo. The Syntetic.

W A.D. 2001 objawił się wybranym po raz pierwszy poprzez rewolucjonizującą pojęcie muzyki płytę „Człowiek Widmo”, która w momencie swego powstania stała się kultową. Rozprzestrzeniająca się podziemnymi kanałami forma szybko stała się rarytasem na podwórkowym rynku kaset, a przeciek do internetu zapewnił jej nieśmiertelność. Zjawisko przyciągało rzesze zafascynowanych fanów na niezapomniane koncerty. Miszcz porwał za sobą wszystkich tych, którzy nie godzą się ze sztywnymi ramami naszego świata. Wymykają się jego logice, rutynie i schematom myślenia. The Syntetic stał się wyznaniem wiary.

Po długich miesiącach hibernacji w kokonie jaja, kosmicznej podróży do układu pierwotnego The Syntetic powrócił jako nowa forma istnienia. Jeden stało się dwa. Stał się Syntetic, by objawić zupełnie nowe, demolujące ludzkie sposoby percepcji „Tchnienie mocy”.

Date

21 May 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik
Klub Stodoła

Artists

Syntetic

Genres

Club & New Sounds
Dance & Techno
Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388