Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
United Metal Fest vol IV (klub Mechanik)

United Metal Fest vol IV (klub Mechanik)

12 kwietnia 2014, sobota, , Duża Scena

Data

12 kwietnia 2014

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Już 12 Kwietnia odbędzie się IV edycja United Metal Fest!
 
Zagrają Dla Was:
 
 
Lostbone to koncertowy żywioł czerpiący z najbardziej energetycznych odmian metalu jak: thrash, death i hardcore!
Grupa powstała w 2005 roku i ma już na koncie trzy albumy, kilka mniejszych wydawnictw i niezliczone koncerty zarówno jako headliner, jak i u boku znanych nazw jak Motorhead, Gojira, Soilwork, Coal Chamber, Cavalera Conspiracy czy Six Feet Under. Obecnie zespół promuje album „Ominous” wydany w Polsce w 2012 oraz na całym świecie w 2013 roku, poprzez wytwórnię Fonografika. „Ominous” został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno wśród fanów jak i krytyków. NOWY – czwarty album planowany jest na jesień 2014!
 
 
Zespół Deyacoda powstał w 2006 roku, z inicjatywy Krzysztofa Rusteckiego. W 2007 roku w internecie ukazała się pierwsza płyta zatytułowana "Mechanism". Materiał ten później trafił na szeroki rynek także za sprawą czasopisma CD-Action i do dziś zbiera bardzo pozytywne recenzje. W 2008 roku Deyacoda otrzymała propozycję nagrania singla inspirowanego jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie – czyli „Assassin's Creed". I tak w lutym 2008 roku powstał utwór promujący tę grę na polskim rynku. Deyacoda zagrała wiele koncertów, również jako finalista na festiwalach, takich jak: (M)Rock Festiwal, R’n’R Festival czy AntyFest (finał 2010). 3.09.12 ukazała się epka z czterema utworami. Debiutancka płyta "Chapter Zero" miała swoją premiere 15.04.2013. Materiał promuje singiel "Unbroken" do którego powstał również teledysk.
 
 
Overload jest warszawska groove metalową formacją na którą składają się 4 różne osobowości, cięzkie riffy, bujająca sekcja rytmiczna, agresywny wokal oraz teksty poruszające tematy związane z życiem w współczesnym społeczeństwie.
Całość jest podana w panierce z melodycznych solówek oraz polana grubą warstwą dobrej zabawy
 
Formacja powstała w 2010 roku i dotychczas nagrała dwie płyty (ep - 2011 oraz lord of war - 2013) oraz występowała u boku taki formacji jak między innymi Testor, Ametria, Hetman, Almost failed, Unborn Suffer, Spirits Way, Arshenic, Empire czy Obscure Sphinx.
 
 
L.Y.N.X. to zespół tworzący muzykę spod gatunku post-thrash/groove metalu. Staramy się przede wszystkim sięgać po „niecodzienne” rozwiązania. Jednym ze sposobów jest pewnego rodzaju mieszanie sekcji solowej oraz rytmicznej. W swoich utworach poruszamy różne tematy - od problemów egzystencji aż do spirytualizmu, docierając do najdalszych zakątków ludzkiego umysłu.
 
 
Zespół Infliction powstał w Bydgoszczy, z początkiem roku 2011. Jeszcze jako kwintet nagraliśmy nasze pierwsze demo, zatytułowane „Low Distance Boom”. Pozwoliło nam to zaistnieć na scenie w województwie kujawsko-pomorskim. Po licznych koncertach, dzięsiątkach prób i zmianach personalnych, Infliction stało się kwartetem lubującym się w graniu Groove Metalu. Zaskutkowało to powstaniem nowego materiału, który nagrany został w roku 2012 i przybrał formę EPki, którą nazwaliśmy „Blame The Sun”. Zyskała ona przychylność recenzentów, nie tylko w Polsce, ale również w Brazylii, a w szczególności w kolebce tego gatunku, czyli Belo Horizonte, miasta gdzie powstała Sepultura. Ufundowaliśmy własny festiwal, mający na celu promowanie Groove i Thrash Metalu: Inflict The Masses Fest. Obecnie skupiamy się na szukaniu możliwości grania koncertów i tworzeniu materiału na pełnometrażowy album, który planujemy nagrać jeszcze w tym roku.
 
Bilety w cenie:
- 15 zł (przedsprzedaż - prosimy pisać na overloadbandpoland@gmail.com)
- 20zł (w dniu koncertu)
 
Rozpiska godzinowa:
Otwarcie bram - 17:00
LYNX 17:30 - 18:10
Infliction 18:25 - 19:10
Overload 19:25 - 20:10
Deyacoda 20:25 - 21:10
Lostbone 21:25 - 22:25

Data

12 kwietnia 2014, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31