Go to the contentGo to the menu
United Metal Fest vol IV (klub Mechanik)

United Metal Fest vol IV (klub Mechanik)

12 april 2014, saturday, , Duża Scena

Date

12 april 2014

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Już 12 Kwietnia odbędzie się IV edycja United Metal Fest!
 
Zagrają Dla Was:
 
 
Lostbone to koncertowy żywioł czerpiący z najbardziej energetycznych odmian metalu jak: thrash, death i hardcore!
Grupa powstała w 2005 roku i ma już na koncie trzy albumy, kilka mniejszych wydawnictw i niezliczone koncerty zarówno jako headliner, jak i u boku znanych nazw jak Motorhead, Gojira, Soilwork, Coal Chamber, Cavalera Conspiracy czy Six Feet Under. Obecnie zespół promuje album „Ominous” wydany w Polsce w 2012 oraz na całym świecie w 2013 roku, poprzez wytwórnię Fonografika. „Ominous” został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno wśród fanów jak i krytyków. NOWY – czwarty album planowany jest na jesień 2014!
 
 
Zespół Deyacoda powstał w 2006 roku, z inicjatywy Krzysztofa Rusteckiego. W 2007 roku w internecie ukazała się pierwsza płyta zatytułowana "Mechanism". Materiał ten później trafił na szeroki rynek także za sprawą czasopisma CD-Action i do dziś zbiera bardzo pozytywne recenzje. W 2008 roku Deyacoda otrzymała propozycję nagrania singla inspirowanego jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie – czyli „Assassin's Creed". I tak w lutym 2008 roku powstał utwór promujący tę grę na polskim rynku. Deyacoda zagrała wiele koncertów, również jako finalista na festiwalach, takich jak: (M)Rock Festiwal, R’n’R Festival czy AntyFest (finał 2010). 3.09.12 ukazała się epka z czterema utworami. Debiutancka płyta "Chapter Zero" miała swoją premiere 15.04.2013. Materiał promuje singiel "Unbroken" do którego powstał również teledysk.
 
 
Overload jest warszawska groove metalową formacją na którą składają się 4 różne osobowości, cięzkie riffy, bujająca sekcja rytmiczna, agresywny wokal oraz teksty poruszające tematy związane z życiem w współczesnym społeczeństwie.
Całość jest podana w panierce z melodycznych solówek oraz polana grubą warstwą dobrej zabawy
 
Formacja powstała w 2010 roku i dotychczas nagrała dwie płyty (ep - 2011 oraz lord of war - 2013) oraz występowała u boku taki formacji jak między innymi Testor, Ametria, Hetman, Almost failed, Unborn Suffer, Spirits Way, Arshenic, Empire czy Obscure Sphinx.
 
 
L.Y.N.X. to zespół tworzący muzykę spod gatunku post-thrash/groove metalu. Staramy się przede wszystkim sięgać po „niecodzienne” rozwiązania. Jednym ze sposobów jest pewnego rodzaju mieszanie sekcji solowej oraz rytmicznej. W swoich utworach poruszamy różne tematy - od problemów egzystencji aż do spirytualizmu, docierając do najdalszych zakątków ludzkiego umysłu.
 
 
Zespół Infliction powstał w Bydgoszczy, z początkiem roku 2011. Jeszcze jako kwintet nagraliśmy nasze pierwsze demo, zatytułowane „Low Distance Boom”. Pozwoliło nam to zaistnieć na scenie w województwie kujawsko-pomorskim. Po licznych koncertach, dzięsiątkach prób i zmianach personalnych, Infliction stało się kwartetem lubującym się w graniu Groove Metalu. Zaskutkowało to powstaniem nowego materiału, który nagrany został w roku 2012 i przybrał formę EPki, którą nazwaliśmy „Blame The Sun”. Zyskała ona przychylność recenzentów, nie tylko w Polsce, ale również w Brazylii, a w szczególności w kolebce tego gatunku, czyli Belo Horizonte, miasta gdzie powstała Sepultura. Ufundowaliśmy własny festiwal, mający na celu promowanie Groove i Thrash Metalu: Inflict The Masses Fest. Obecnie skupiamy się na szukaniu możliwości grania koncertów i tworzeniu materiału na pełnometrażowy album, który planujemy nagrać jeszcze w tym roku.
 
Bilety w cenie:
- 15 zł (przedsprzedaż - prosimy pisać na overloadbandpoland@gmail.com)
- 20zł (w dniu koncertu)
 
Rozpiska godzinowa:
Otwarcie bram - 17:00
LYNX 17:30 - 18:10
Infliction 18:25 - 19:10
Overload 19:25 - 20:10
Deyacoda 20:25 - 21:10
Lostbone 21:25 - 22:25

Date

12 april 2014, 00:00

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31