Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
VARIUS MANX I KASIA STANKIEWICZ

VARIUS MANX I KASIA STANKIEWICZ

10 kwietnia 2016, niedziela, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

10 kwietnia 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Music Company Sp. z o.o. Sp.k.

Artyści na koncercie

VARIUS MANX
Newsletter

TIMING:
19.00 - otwarcie klubu
20.30 - kopncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz

W 2015 roku mija 25 lat, odkąd Robert Janson wraz z braćmi Pawłem i Michałem Marciniakami postanowili utworzyć grupę muzyczną i nazwać ją Varius Manx.  Z tej okazji zespół przygotował wyjątkową, jubileuszową trasę koncertową podsumowującą 25 lat pracy artystycznej. Prawdziwą gratką dla fanów jest wiadomość, że podczas tourne grupa wystąpi z legendarną wokalistką Kasią Stankiewicz! Jubileuszowa trasa koncertowa to wydarzenie ekskluzywne. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja aby usłyszeć przepiękny głos Kasi w towarzystwie muzyków Varius Manx!
Podczas koncertów grupa zaprezentuje materiał z 25 lat działalności. Usłyszymy doskonale znane utwory, hity lat 90-tych, takie jak „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Pocałuj noc”, „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, a także nieco nowsze piosenki jak  „Maj”.
Przedsmakiem urodzinowych koncertów była sylwestrowa noc, kiedy to grupa wraz z Kasią Stankiewicz wystąpiła podczas koncertu we Wrocławiu pn. „Sylwester z Dwójką”.

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek „The Beginning”, który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty „Emu”, „Elf”, „Ego”, „End” zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min. Grand Prix w Sopocie, 6 Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn. Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała 11. płytę studyjną, album „Eli”, promowany singlem „Przebudzenie”.
Z pewnością podczas jubileuszowych koncertów w wykonaniu Varius Manx i Kasi Stankiewicz nie zabraknie przebojów, niezapomnianych muzycznych uniesień i moc energetycznych dźwięków. To trzeba zobaczyć!

ORGANIZATOR: Music Company

Bilety:
Przedsprzedaż: 89 PLN (stojące), 130 PLN (balkon)
W dniu koncertu: 99 PLN (stojące), 140 PLN (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10) 

Sprzedaż internetowa www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl

Data

10 kwietnia 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Music Company Sp. z o.o. Sp.k.

Artyści na koncercie

VARIUS MANX
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388