Go to the contentGo to the menu
VARIUS MANX I KASIA STANKIEWICZ

VARIUS MANX I KASIA STANKIEWICZ

10 April 2016, Sunday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

10 April 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Music Company Sp. z o.o. Sp.k.

Artists

VARIUS MANX

TIMING:
19.00 - otwarcie klubu
20.30 - kopncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz

W 2015 roku mija 25 lat, odkąd Robert Janson wraz z braćmi Pawłem i Michałem Marciniakami postanowili utworzyć grupę muzyczną i nazwać ją Varius Manx.  Z tej okazji zespół przygotował wyjątkową, jubileuszową trasę koncertową podsumowującą 25 lat pracy artystycznej. Prawdziwą gratką dla fanów jest wiadomość, że podczas tourne grupa wystąpi z legendarną wokalistką Kasią Stankiewicz! Jubileuszowa trasa koncertowa to wydarzenie ekskluzywne. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja aby usłyszeć przepiękny głos Kasi w towarzystwie muzyków Varius Manx!
Podczas koncertów grupa zaprezentuje materiał z 25 lat działalności. Usłyszymy doskonale znane utwory, hity lat 90-tych, takie jak „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Pocałuj noc”, „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, a także nieco nowsze piosenki jak  „Maj”.
Przedsmakiem urodzinowych koncertów była sylwestrowa noc, kiedy to grupa wraz z Kasią Stankiewicz wystąpiła podczas koncertu we Wrocławiu pn. „Sylwester z Dwójką”.

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek „The Beginning”, który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty „Emu”, „Elf”, „Ego”, „End” zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min. Grand Prix w Sopocie, 6 Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn. Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała 11. płytę studyjną, album „Eli”, promowany singlem „Przebudzenie”.
Z pewnością podczas jubileuszowych koncertów w wykonaniu Varius Manx i Kasi Stankiewicz nie zabraknie przebojów, niezapomnianych muzycznych uniesień i moc energetycznych dźwięków. To trzeba zobaczyć!

ORGANIZATOR: Music Company

Bilety:
Przedsprzedaż: 89 PLN (stojące), 130 PLN (balkon)
W dniu koncertu: 99 PLN (stojące), 140 PLN (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10) 

Sprzedaż internetowa www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl

Date

10 April 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Music Company Sp. z o.o. Sp.k.

Artists

VARIUS MANX
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388