Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
WHITE LIES

WHITE LIES

20 listopada 2013, środa, , Duża Scena

Data

20 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Go Ahead

Artyści na koncercie

White Lies

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

18.30 - Doors
20.00-20.30 - In The Valley Below
21.00-22.30 - White Lies

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty grupy White Lies w Polsce! Zespół przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy promującej swój najnowszy album – „BIG TV” – który na rynku ukaże się 12 sierpnia. Muzycy wystąpią 19 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP) i 20 listopada w Warszawie (Stodoła).

Na najnowszym albumie grupy znajdzie się 12 utworów, w tym singlowe „Getting Even” (udostępnione do pobrania za darmo na stronie www.whitelies.com) oraz „There Goes Our Love Again”. W czerwcu rozpocznie się intensywna trasa koncertowa, promująca „BIG TV”, która swoim zasięgiem obejmie Europę i Amerykę Północną.


White Lies debiutowali w 2009 roku, albumem „To Lose My Life”, który odniósł spektakularny sukces. Album zadebiutował na pierwszym miejscu notowania UK Albums, a zespół  zaczął występować w najbardziej prestiżowych programach telewizyjnych i radiowych (Channel 4, Late Show with Dawid Letterman, BBC Radio itp.) oraz na najważniejszych scenach na całym świecie: od Japonii, poprzez Europę, po Stany Zjednoczone (zarówno jako główna gwiazda, jak i jako support m.in przed Snow Patrol i Glasvegas). Znakomite recenzje kolejnego krążka – wydanego w 2011 roku „Ritual” – umocniły pozycję zespołu na międzynarodowej scenie i umożliwiły mu zagranie wyprzedanego koncertu na londyńskiej Wembley Arena.


Bilety już w sprzedaży.


Zapraszamy!

Data

20 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Go Ahead

Artyści na koncercie

White Lies

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388