Go to the contentGo to the menu
WHITE LIES

WHITE LIES

20 november 2013, wednesday, , Duża Scena

Date

20 november 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Go Ahead

Artists

White Lies

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

18.30 - Doors
20.00-20.30 - In The Valley Below
21.00-22.30 - White Lies

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty grupy White Lies w Polsce! Zespół przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy promującej swój najnowszy album – „BIG TV” – który na rynku ukaże się 12 sierpnia. Muzycy wystąpią 19 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP) i 20 listopada w Warszawie (Stodoła).

Na najnowszym albumie grupy znajdzie się 12 utworów, w tym singlowe „Getting Even” (udostępnione do pobrania za darmo na stronie www.whitelies.com) oraz „There Goes Our Love Again”. W czerwcu rozpocznie się intensywna trasa koncertowa, promująca „BIG TV”, która swoim zasięgiem obejmie Europę i Amerykę Północną.


White Lies debiutowali w 2009 roku, albumem „To Lose My Life”, który odniósł spektakularny sukces. Album zadebiutował na pierwszym miejscu notowania UK Albums, a zespół  zaczął występować w najbardziej prestiżowych programach telewizyjnych i radiowych (Channel 4, Late Show with Dawid Letterman, BBC Radio itp.) oraz na najważniejszych scenach na całym świecie: od Japonii, poprzez Europę, po Stany Zjednoczone (zarówno jako główna gwiazda, jak i jako support m.in przed Snow Patrol i Glasvegas). Znakomite recenzje kolejnego krążka – wydanego w 2011 roku „Ritual” – umocniły pozycję zespołu na międzynarodowej scenie i umożliwiły mu zagranie wyprzedanego koncertu na londyńskiej Wembley Arena.


Bilety już w sprzedaży.


Zapraszamy!

Date

20 november 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Go Ahead

Artists

White Lies

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388