Go to the contentGo to the menu

JUBILEUSZ 55-LECIA KLUBU STODOŁA

7 November 2011, Monday, , Duża Scena

Date

7 November 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Cabaret

W tym roku klub Stodoła obchodzi 55 rocznicę istnienia. Bogata historia tego miejsca to z jednej strony setki niezwykłych ludzi, którzy włożyli swój czas i talent w rozwój klubu a z drugiej niezliczona ilość wspaniałych artystów, których gościliśmy na naszej scenie. Od dnia kiedy dawną stołówkę budowniczych Pałacu Kultury i Nauki przekazano Politechnice Warszawskiej, a ta przekształciła miejsce w klub studencki zmieniło się wiele i zmienia się dalej z każdym kolejnym rokiem istnienia. Wciąż pojawiają się u nas największe gwiazdy, wciąż dbamy o to, żeby Warszawa była ważnym punktem na koncertowej mapie Europy. Rok jubileuszu 55-lecia to czas obfitujący we wspaniałe wydarzenia, lista koncertów jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie.

7 listopada 2011 w Klubie Stodoła będziemy świętować  55 Urodziny.  W ramach obchodów Jubileuszu zostanie wyemitowany jeden z odcinków serialu dokumentalnego Studenckie show zrealizowanego przez kanał Discovery Historia i poświęconego w całości historii klubu Stodoła. Będzie to nostalgiczna podróż w czasie pełna oparów papierosowego dymu, jazzu, występów kabaretów..
Jubileuszowy wieczór uświetni recital Andrzeja Rosiewicza – artysty od lat związanego z klubem Stodoła. Artysta zaśpiewa swoje największe przeboje. Usłyszymy więc ’40 lat minęło’, ‘Najwięcej witaminy’ i wiele innych.  Następnie na scenie zobaczymy grupę Hagaw, z którą związany był Andrzej Rosiewicz w latach 70-tych.

Po atrakcjach muzycznych zaprosimy Państwa na drobny poczęstunek i lampkę wina.
Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków klubu Stodoła!

Date

7 November 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Cabaret
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388