Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

JUBILEUSZ 55-LECIA KLUBU STODOŁA

7 listopada 2011, poniedziałek, , Duża Scena

Data

7 listopada 2011

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Andrzej Rosiewicz

Gatunek

Kabaretowa
Newsletter

W tym roku klub Stodoła obchodzi 55 rocznicę istnienia. Bogata historia tego miejsca to z jednej strony setki niezwykłych ludzi, którzy włożyli swój czas i talent w rozwój klubu a z drugiej niezliczona ilość wspaniałych artystów, których gościliśmy na naszej scenie. Od dnia kiedy dawną stołówkę budowniczych Pałacu Kultury i Nauki przekazano Politechnice Warszawskiej, a ta przekształciła miejsce w klub studencki zmieniło się wiele i zmienia się dalej z każdym kolejnym rokiem istnienia. Wciąż pojawiają się u nas największe gwiazdy, wciąż dbamy o to, żeby Warszawa była ważnym punktem na koncertowej mapie Europy. Rok jubileuszu 55-lecia to czas obfitujący we wspaniałe wydarzenia, lista koncertów jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie.

7 listopada 2011 w Klubie Stodoła będziemy świętować  55 Urodziny.  W ramach obchodów Jubileuszu zostanie wyemitowany jeden z odcinków serialu dokumentalnego Studenckie show zrealizowanego przez kanał Discovery Historia i poświęconego w całości historii klubu Stodoła. Będzie to nostalgiczna podróż w czasie pełna oparów papierosowego dymu, jazzu, występów kabaretów..
Jubileuszowy wieczór uświetni recital Andrzeja Rosiewicza – artysty od lat związanego z klubem Stodoła. Artysta zaśpiewa swoje największe przeboje. Usłyszymy więc ’40 lat minęło’, ‘Najwięcej witaminy’ i wiele innych.  Następnie na scenie zobaczymy grupę Hagaw, z którą związany był Andrzej Rosiewicz w latach 70-tych.

Po atrakcjach muzycznych zaprosimy Państwa na drobny poczęstunek i lampkę wina.
Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków klubu Stodoła!

Data

7 listopada 2011

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Andrzej Rosiewicz

Gatunek

Kabaretowa
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388