Go to the contentGo to the menu
KARAŚ/ROGUCKI
ZMIANA TERMINU

KARAŚ/ROGUCKI

14 april 2021, wednesday, Klub Stodoła, Duża Scena
Tickets from 66.00 PLN Buy ticket

Date

14 april 2021
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

99.00 PLN BALCONY
73.00 PLN GENERAL ADMISSION / FROM 08.03.200
66.00 PLN GENERAL ADMISSION / PRESALE
Buy ticket

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00
Drodzy ,
 
koncert duetu KARAŚ/ROGUCKI w Klubie Stodoła, zaplanowany na 17 grudnia (wcześniej 14 czerwca, 8 kwietnia), został przełożony i odbędzie się w nowym terminie, 14 kwietnia 2021. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty!
 
Przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak bieżące obostrzenia uniemożliwiają nam realizację wydarzenia w zaplanowanym terminie.
 
Do zobaczenia w kwietniu 2021!
 
Duet KARAŚ/ROGUCKI już 14 kwietnia 2021 wystąpi w Klubie Stodoła! Artyści zaprezentują warszawskiej publiczności materiał z płyty "Ostatni bastion romantyzmu", która ujrzała światło dzienne 14 lutego. Album promują single "Katrina" oraz "Bolesne strzały w serce". Bilety dostępne w sprzedaży!
 
KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzy światło dzienne w formie albumu. Singiel „Bolesne strzały w serce” to pierwszy singiel zapowiadający wspólny album.
 
 
Piotr Rogucki o utworze „Bolesne strzały w serce”:
To piosenka, która zwraca się do Was z pytaniem, na ile jest możliwa miłość w świecie cybernetycznej gonitwy. Czy wrażenia, które odczytujemy przebywając w sieci są adekwatne do tych, które odczuwalibyśmy w realu. Jednocześnie jest to piosenka o tym, jak trudno się nasycić wirtualną sławą, a także o niepokojach, które odczuwamy kiedy ktoś przestaje interesować się nami w mediach społecznościowych.
 
Kuba Karaś o powstaniu utworu i teledysku do „Bolesnych strzałów w serce”:
„Bolesne Strzały w Serce” jak większość utworów z debiutanckiego albumu duetu KARAŚ/ROGUCKI powstała na wyjeździe do odosobnionego miejsca na wyspie Bornholm. Mogliśmy się skupić tylko na tworzeniu muzyki.
Co do klipu, to można go rozumieć jako odzwierciedlenie naszej relacji, próbujemy się uzupełniać, wymieniać pomysłami, by ostatecznie stworzyć spójny i ważny dla nas przekaz duetu KARAŚ/ROGUCKI.
 
Płyta ukaże się na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znajdzie się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie będą to zwykłe piosenki o miłości. Będą to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.
 
 
 

Bilety (miejsca stojące):

Przedsprzedaż - 66 PLN 

Od 8 marca - 73 PLN 

Balkon (miejsca siedzące) - 99 PLN

do kupienia w kasie Klubu Stodoła 

oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Date

14 april 2021, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

99.00 PLN BALCONY
73.00 PLN GENERAL ADMISSION / FROM 08.03.200
66.00 PLN GENERAL ADMISSION / PRESALE
Buy ticket

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31