Go to the contentGo to the menu
KULT AKUSTIK (WARSZAWA)
ZMIANA TERMINU
SOLD OUT

KULT AKUSTIK (WARSZAWA)

15 may 2020, friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

15 may 2020
Otwarcie drzwi: 18:00
Kult: 19:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Kult

Genres

Rock
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00
Kult: 19:00
Informujemy, że w związku z sytuacją w kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, artystów oraz pracowników, koncert Kult Akustik w Klubie Stodoła, zaplanowany na 12 marca, odbędzie się w nowym terminie - 15 maja 2020. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
 
Bilety na termin 12 marca zachowują swoją ważność dla nowej daty, 15 maja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników naszych wydarzeń, informujemy o możliwości zamiany posiadanych biletów na drugi warszawski termin, 17 maja. Osoby zainteresowane dokonaniem zmiany, są proszone o kontakt mailowy pod adresem pomoc@ticketclub.pl. W związku z wyprzedaniem koncertów, zastrzegamy, że zamiana biletów będzie możliwa wyłącznie w sytuacji, w której spłyną do nas pierwsze zwroty wejściówek na pożądany termin. Do każdej sytuacji i każdego zapytania podejdziemy zatem indywidualnie, informując klientów drogą mailową o bieżącym statusie możliwości dokonania zmiany. 
 
Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Zespół zaplanował łącznie 14 koncertów w 11 polskich miastach. Oprócz trzech warszawskich koncertów, zespół zaplanował także występy w Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie oraz w Katowicach. Bilety na wszystkie wydarzenia są dostępne w sprzedaży! 
 
 
 
ZAPRASZAMY
 

Bilety (miejsca siedzące):

KONCERT WYPRZEDANY

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

15 may 2020, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Kult

Genres

Rock
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31