Go to the contentGo to the menu
LADY PANK
ZMIANA TERMINU

LADY PANK

20 november 2020, friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

20 november 2020
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Lady Pank

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30
Informujemy, że w związku z sytuacją w kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, artystów oraz pracowników, koncert Lady Pank - LP1 w Klubie Stodoła, zaplanowany na 14 marca, odbędzie się w nowym terminie - 20 listopada 2020. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność dla nowej daty! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
 
Lady Pank już w listopadzie dwukrotnie powróci do Stodoły! W związku z ogromnym zainteresowaniem projektem LP1, zespół postanowił spełnić liczne prośby fanów i raz jeszcze zagrać na deskach warszawskiego klubu utwory z pierwszej płyty. Wydarzenia odbędą się 20 oraz 21 listopada. 
 
 
Pierwsza płyta zespołu Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk. Przez wielu jest określana mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje Lady Pank: Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero, Zamki na piasku, Vademecum skauta, Fabryka małp i kilka pozostałych. To z tego albumu, na początku lat 80, radiowa Trójka, jako jedyna wówczas stacja prezentująca muzykę rockową, wylansowała 10 piosenek czyli dokładnie tyle, ile znajduje się na płycie (singlem został nawet instrumentalny numer Zakłócenie porządku!). Precedens, który nie powtórzył się w przypadku żadnej innej polskiej płyty.
 
I tak oto dziś, po 35 latach od premiery tego historycznego albumu, dostajemy jego remake, którego wartością dodaną jest plejada artystów, którzy uświetnili swoimi talentami utwory stworzone blisko 4 dekady temu przez Lady Pank. Lista nazwisk artystów, którzy przyjęli zaproszenie zespołu do nagrań, jest imponująca: Nosowska, Kowalska, Janerka, Markowski, Rojek, Maleńczuk, Organek, Zalewski, Rogucki, Wyrostek. Kolejnym prezentem, który zespół przygotował dla swoich fanów to bonusy w postaci trzech piosenek, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku: Tańcz głupia tańcz, Mała Lady Punk i Minus 10 w Rio. Wykonanie tej ostatniej przez Katarzynę Nosowską powali na kolana nie tylko fanów tej artystki…
 
W drugiej połowie 2018 roku zespół wyruszył w trasę koncertową, pod szyldem LP1, która objęła dotychczas swoim zasięgiem kilkadziesiąt miast w kraju i za granicą. Podczas koncertów fani mogli usłyszeć na żywo pierwszą płytę Lady Pank, w niezmienionej kolejności, aranżacjach i, w kilku przypadkach, w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie. Koncertom towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę, czyli do lat 80. Zarówno płyta, jak i trasa LP1 to jedno z najważniejszych wydarzeń 2018 roku na polskim rynku muzycznym. 
 
Liczne prośby fanów, którzy nie zdążyli nabyć biletów na wydarzenie, skłoniły legendarną grupę do stworzenia warszawskiej publiczności kolejnej okazji do wysłuchania materiału z pierwszej płyty. Koncerty Lady Pank w Stodole, w ramach trasy „LP1” odbędą się 20 oraz 21 listopada. 
 
ZAPRASZAMY
 

Bilety:

KONCERT WYPRZEDANY

W sprzedaży dostępne bilety na drugi termin - 21 listopada 2020

 

UWAGA! Bilety na koncert zaplanowany pierwotnie na 14 marca, automatycznie zachowują ważność wyłącznie dla nowej daty wydarzenia - 20 listopada 2020. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników naszych wydarzeń, informujemy o możliwości zamiany posiadanych biletów na drugi warszawski termin, 21 listopada. Osoby zainteresowane dokonaniem zmiany, są proszone o kontakt mailowy pod adresem pomoc@ticketclub.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

 

Date

20 november 2020, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Lady Pank

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31