Go to the contentGo to the menu
LADY PANK - O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC (19:00)

LADY PANK - O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC (19:00)

30 may 2021, sunday, Klub Stodoła, Duża Scena
Tickets from 99.00 PLN Buy ticket

Date

30 may 2021
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

119.00 PLN I KATEGORIA - BILET
109.00 PLN II KATEGORIA - BILET
99.00 PLN III KATEGORIA - BILET
Buy ticket

Where to buy

Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

Drodzy Państwo,

dwa koncerty Lady Pank „O dwóch takich, co ukradli księżyc” zaplanowane w Klubie Stodoła na 18 października (godz. 16:00 oraz 19:00), zostały przełożone i odbędą się w nowym, wiosennym terminie: 30 maja 2021 (godz. 16:00 oraz 19:00). Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty! 

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak, mimo wszelkich starań, obecne obostrzenia wynikające z wprowadzenia w Polsce żółtej strefy, uniemożliwiają nam realizację koncertów dla zaplanowanej liczby publiczności.

Wierzymy, że zobaczymy się z Państwem w komplecie 30 maja! 

 

„O dwóch takich, co ukradli księżyc” to wyjątkowy koncert Lady Pank z piosenkami do filmu rysunkowego o tym samym tytule, połączony z projekcją kultowej bajki  Kornela Makuszyńskiego. 

Zespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będzie to cykl koncertów z piosenkami do filmu rysunkowego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu. Koncerty będą połączone z projekcją tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi. 
 
„Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały -  mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności. Na pierwszą połowę przyszłego roku zaplanowaliśmy więc cykl koncertów pod szyldem „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. 

Bilety:

KAT. III - 99 PLN

KAT. II - 109 PLN

KAT. I - 119 PLN

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.plwww.ticketclub.pl

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Date

30 may 2021, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

119.00 PLN I KATEGORIA - BILET
109.00 PLN II KATEGORIA - BILET
99.00 PLN III KATEGORIA - BILET
Buy ticket

Where to buy

Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31