Go to the contentGo to the menu
Mikromusic
ZMIANA TERMINU

Mikromusic

28 february 2021, sunday, Klub Stodoła, Duża Scena
Tickets from 69.00 PLN Buy ticket

Date

28 february 2021
Otwarcie drzwi: 19:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

79.00 PLN BALKON - PRZEDSPRZEDAŻ
69.00 PLN PARTER - PRZEDSPRZEDAŻ
Buy ticket

Where to buy

Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Mikromusic
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 19:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00

Drodzy Państwo, 

koncert Mikromusic w Klubie Stodoła, zaplanowany na 15 listopada, został przełożony i odbędzie się w nowym terminie, 28 lutego 2021. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty!

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak najnowsze obostrzenia wynikające z wprowadzenia w Polsce czerwonej strefy, uniemożliwiają nam realizację wydarzenia w pierwotnie zaplanowanym terminie.

Wierzymy, że zobaczymy się z Państwem w komplecie w lutym!

 

28 lutego 2021 w Klubie Stodoła wystąpi Mikromusic! Formacja zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z najnowszej płyty „Kraksa”. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!

Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej. Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej - „Fryderyków" w kategorii Alternatywna Płyta Roku. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020 r. 

ZAPRASZAMY

 

Bilety (miejsca siedzące):

Przedsprzedaż – 69 PLN (płyta), 79 PLN (balkon)

W dniu koncertu – 79 PLN (płyta), 89 PLN (balkon)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

 

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

28 february 2021, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

79.00 PLN BALKON - PRZEDSPRZEDAŻ
69.00 PLN PARTER - PRZEDSPRZEDAŻ
Buy ticket

Where to buy

Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Mikromusic
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31