Go to the contentGo to the menu
Mikromusic

Mikromusic

12 December 2021, Sunday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

12 December 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Mikromusic wystąpi w Klubie Stodoła już w najbliższą niedzielę, 12 grudnia!

W trosce o usprawnienie procesu wejścia do Klubu, polecamy wcześniejsze przyjście do obiektu, co pozwoli uniknąć oczekiwania w kolejce. Przypominamy także o obowiązku zakrywania ust oraz nosa na terenie wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy koncertu zostaną poproszeni o okazanie ważnego certyfikatu szczepienia (w wersji drukowanej lub elektronicznej). W przypadku nieokazania certyfikatu, posiadacze biletów zostaną zobligowani do złożenia oświadczenia.

Harmonogram godzinowy wieczoru:
15:00 - otwarcie kasy biletowej
19:00 - otwarcie drzwi klubu
19:30 - DORRR x VAPA feat. RatOne (support)
20:15 - Mikromusic

Do zobaczenia!

 

12 grudnia 2021 w Klubie Stodoła wystąpi Mikromusic! Formacja zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z najnowszej płyty „Kraksa”. Gościem specjalnym koncertu będzie BOVSKA. Bilety  dostępne w sprzedaży!

 

 

Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej. Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej - „Fryderyków" w kategorii Alternatywna Płyta Roku. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020 r. 

ZAPRASZAMY

--

Koncert Mikromusic w Klubie Stodoła, zaplanowany na 28 lutego 2021, został przełożony i odbędzie się w nowym terminie, 12 grudnia 2021. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty wydarzenia. 

--

Bilety (miejsca siedzące):

Przedsprzedaż – 69 PLN (płyta), 79 PLN (balkon)

W dniu koncertu – 79 PLN (płyta), 89 PLN (balkon)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

 

----

Support: DORRR x VAPA (feat. RatOne) | Liveurope Residency

DORRR to mieszkająca na stałe we Francji polska wokalistka i gitarzystka Dorota Kuszewska – na stałe związana ze stacjonującym w Angers psychodeliczno-rockowym triem The Blind Suns. Grupa ma na swoim koncie jeden mini album, dwie płyty długogrające i trzecią w drodze (dwa zapowiadające je single już hulają na YouTube), szereg tras koncertów na festiwalach w tak odległych zakątkach świata jak USA, Korea Południowa, Rosja, większość krajów europejskich (w tym oczywiście Polska).

VAPA to dobrze znany francuskim bywalcom parkietów mistrz „late nite rhythms”, człowiek wręcz cudownie zespolony z analogowymi syntezatorami. Drogę do coraz częstszych występów dla coraz liczniejszej grupy klubowych hedonistów utorował sobie poprzez promocję cyfrową, częste wydawanie winylowych – a jakże! – singli oraz zwyczajnie – pocztą pantoflową.

DORRR i VAPIE na scenie towarzyszyć będzie gość specjalny i zarazem przyjaciel: znany z szalonego duetu RAT KRU producent i kreator brzmień nietuzinkowych – RAT ONE

-----

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

 

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

12 December 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388