Go to the contentGo to the menu
RED LIPS

RED LIPS

6 February 2020, Thursday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

6 February 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Red Lips

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
6 lutego 2020 w Klubie Stodoła wystąpi Red Lips! Zespół zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z najnowszej płyty „Ja wam zatańczę”. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży! 
 

 

Trzeci studyjny album Red Lips niesie zupełnie nową jakość - zarówno dla zespołu jak i jego słuchaczy. Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych - to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej.
 
- Sami zastanawiamy się, jak to się stało, może nasłuchaliśmy się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi, dlatego na tej płycie znajdziecie charakterystyczne dla nas elementy, ale tym razem zaaranżowane w zupełnie nowy, świeży sposób. Taka zmiana wynika z potrzeby rozwoju artystycznego i osobistego. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bardziej nowoczesne środki wyrazu. - Ruda i Lazer.
 
 
Do wykreowania nowego brzmienia zespół zaprosił uznanego producenta Arkadiusza Koperę (Męskie Granie 2019). Za warstwę tekstową odpowiada Ruda we współpracy z cenionymi tekściarzami m.in. Mysław Wałczuk, Michał Wiraszko, Patrycja Kosiarkiewicz. Materiał został nagrany i zrealizowany w warszawskim studio Black Kiss Records.
 
6 lutego materiał z najnowszego krążka Red Lips będzie można usłyszeć na żywo w warszawskim Klubie Stodoła. Podczas wydarzenia nie zabraknie również największych hitów zespołu. 
 

Bilety (miejsca stojące):

40 PLN - przedsprzedaż

45 PLN - w dniu koncertu

60 PLN - BILET SPECJALNY - WEJŚCIE NA PRÓBĘ (zawiera bilet wstępu na koncert)

80 PLN - BILET DELUXE - WEJŚCIE NA PRÓBĘ + MEET&GREET PO KONCERCIE (zawiera bilet wstępu na koncert) 

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła ( Warszawa, ul. Batorego 10 )

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

6 February 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Red Lips

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388