Go to the contentGo to the menu
THE SUBWAYS

THE SUBWAYS

25 october 2011, tuesday, , Duża Scena

Date

25 october 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Hard & Heavy
Rock & Pop
Karta podarunkowa

      THE SUBWAYS

Grupa The Subways była gwiazdą Festiwalu w Jarocinie w 2008 roku - niezwykle entuzjastycznie przyjęty koncert Subways przez wielu został uznany za najważniejszy moment Festiwalu! Formacja miała zagrać w Jarocinie także w tym roku, jednak na przeszkodzie stanęło zapalenia gardła lidera. The Subways to brytyjskie trio powszechnie uznawane przez branżowe media za nadzieję młodej gitarowej sceny indie. Mają na swoim koncie dwa krążki, wydany w 2005 album "Young For Eternity" oraz płytę "All Or Nothing" z 2008 roku. Oba wydawnictwa spotkały się ze znakomitym przyjęciem angielskiej prasy muzycznej. Dziennikarze podkreślali znakomity wokal lidera Billy'ego Lunna oraz przebojowość melodyjnych kawałków zawartych na obu płytach. Do największych przebojów grupy należą takie piosenki jak "Rock & Roll Queen", "Oh Yeah" czy "Girls & Boys". W roku 2009 towarzyszyli na scenie grupie AC/DC podczas wielkiego koncertu na stadionie Wembley. W tym roku ukaże się trzeci, bardzo wyczekiwany album grupy. Na oficjalnej stronie formacji niedawno pojawił się link pod którym można ściągnąć nowy, doskonały singiel grupy zatytułowany "It's A Party". Przebojowa piosenka bez wątpienia zabrzmi na żywo podczas występów Brytyjczyków w Polsce! W trakcie koncertów spodziewać można się także innych nowych numerów pochodzących z albumu "Money And Celebrity", którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Producentem albumu jest jeden z najwybitniejszych angielskich producentów wszech czasów - Stephen Street. To człowiek odpowiedzialny za brzmienie krążków między innymi legendarnych The Smiths czy formacji Blur.

THE COMPUTERS

The Computers to angielski zespół pochodzący z Exeter. Łączą garażowy rock‘n’roll z hardcorem z lat 80-tych. Mają w sobie coś z Elvisa Costello i Blag Flag.W maju The Computers przygotowali specjalne wydanie singla „Music is Dead”.  Każdy z 500 winylowych egzemplarzy jest unikalny, zaprojektowany (ręcznie robiony, narysowany, wykonany z szablonów) przez członków zespołu, znajomych, znanych i mniej znanych ludzi. W maju tego roku wydali pierwszą płytę – „This Is The Computers”. The Computers zbierają  bardzo dobre recenzje, zarówno za nagrania studyjne jak i koncertową energię, ponieważ ich koncerty to prawdziwie energetyczny zastrzyk.Zespół ma na koncie występ z grupą Buzzcocks, grali także jako support dla Bad Religion. Tego lata The Computers wystąpili na wielu festiwalach, w tym Reading i Leeds Festivals.

Date

25 october 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Hard & Heavy
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388